Цей документ є не офіційним перекладом початкової англійської версії XHTML™ 1.1 - Module-based XHTML - Second Edition. Зверніть увагу на те, що оригінальна версія документа існує тільки англійською мовою. Цей переклад може містити неточності та помилки. Переклад виконав © Зайцев Дмитро, 2011. За підтримкою сайту http://arcfloorlamp.us/. Коментарі до перекладу залишайте тут! | | На головну

1. Вступ

Цей розділ є нормативним.

Із появою сімейства модулів та типів документів XHTML, W3C допомогла перемістити спільноту розробників вмісту для Internet з погано сформованої, нестандартної розмітки у світ правильно формованого XML [XML]. У XHTML 1.0, це переміщення було пов'язане з метою забезпечення простого перенесення з існуючого вмісту на основі HTML 4 (або більш ранніх версій) у XHTML та XML. З появою модулів XHTML, визначених у Модулярізації XHTML, W3C зняв підтримку для застарілих елементів та атрибутів з сімейства XHTML. Ці елементи і атрибути були значною мірою орієнтовані на функціональне подання, яке краще обробляється за допомогою таблиць стилів або специфічним для клієнта поведінкою за замовчуванням.

Надалі, типи документів сімейства XHTML будуть засновані на цій новій, більш структурно-функціональній колекції. У даній специфікації Робоча група HTML W3C визначила початковий тип документу заснований виключно на модулях. Даний тип документу розроблений для того, щоб бути переносним на широкий набір клієнтських програм та застосовним до більшості вмісту Inernet. Розробники контенту, які засновують свій контент на функціональності, вираженої в цій специфікації, можуть бути впевнені, що цей контент буде послідовно переносним через сімейство XHTML до відповідних клієнтських програм.