Цей документ є не офіційним перекладом початкової англійської версії XHTML™ 1.1 - Module-based XHTML - Second Edition. Зверніть увагу на те, що оригінальна версія документа існує тільки англійською мовою. Цей переклад може містити неточності та помилки. Переклад виконав © Зайцев Дмитро, 2011. за підтримкою сайту arc floor lamp. Коментарі до перекладу залишайте тут! | | На головну

W3C

XHTML™ 1.1 - XHTML на базі модулів - Друге видання

Рекомендація W3C від 23 листопада 2010

Поточна версія:
http://www.w3.org/TR/2010/REC-xhtml11-20101123
Остання версія:
http://www.w3.org/TR/xhtml11/
Попередня версія:
http://www.w3.org/TR/2010/PER-xhtml11-20100716
Відмінності з попередньою версією:
xhtml11-diff.html
Попередня рекомендація:
http://www.w3.org/TR/2001/REC-xhtml11-20010531
Версія з зазначеними відмінностями від попередньої версії:
xhtml11-rec-diff.html
Редактори:
Шейн Мак-Керрон (Shane McCarron), Applied Testing and Technology, Inc. [email protected]
Масаясу Ішікава (Masayasu Ishikawa), (до березня 2007 року, за W3C)
Редактори версії 1.1:
Мюррей Елтейм (Murray Altheim), Sun Microsystems
Шейн Мак-Керрон (Shane McCarron), Applied Testing and Technology

Будь ласка, зверніться до сторінки виправлень для цього документа, де можуть бути приведені нормативні зміни до поточного документа. Див. також переклади.

Цей документ, також доступний в таких ненормативних форматах як: Single XHTML+RDFa 1.0 файл, PostScript версія, PDF версія, ZIP архів, та Gzip TAR архів.


Анотація

Дана специфікація визначає тип документу XHTML, який заснований на модульній платформі та модулях визначених у Модулярізації XHTML [XHTMLMOD]. Мета цього типу документа полягає в тому, щоб служити підставою для розширення в майбутньому типів документів 'сімейства' XHTML, і забезпечити послідовний, перспективний тип документу, повністю незалежний від застарілої успадкованої функціональності HTML 4 [HTML4] перенесеної в типи документів XHTML 1.0 [XHTML1]. Цей тип документу, найбільш близький до XHTML 1.0 Strict, побудований з використанням модулів XHTML. Це означає, що багато об'єктів доступні в інших типах документів сімейства XHTML (наприклад, Фрейми XHTML), не доступні в цьому типі документа. Ці інші об'єкти доступні через модулі, визначені в Модулярізації XHTML, та автори документів можуть вільно визначати типи документів заснованих на XHTML 1.1 які використовують ці об'єкти (див. [XHTMLMOD] для інформації про створення нових типів документів).

Статус цього документу

Цей розділ описує статус даного документу на момент його публікації. Інші документи можуть заміняти цей документ. Зі списком поточних публікацій W3C та останньою ревізією цієї технічної доповіді можна ознайомитися в індексі технічних доповідей W3C на http://www.w3.org/TR/.

Цей документ був розглянутий членами W3C, розробниками програмного забезпечення, а також іншими групами W3C й зацікавленими сторонами, та схвалений Директором у якості Рекомендації W3C. Це стабільний документ і може бути використаний в якості довідкового матеріалу або цитат в іншому документі. Роль W3C у розробці Рекомендації, полягає в залученні уваги до специфікації, і сприяння її широкому розповсюдженню. Це підвищує функціональність і сумісність у Веб (Web).

Цей документ заміняє попередні видання XHTML 1.1. Він відображає уточнення і виправлення в результаті багатьох років використання спільнотою. Він також включає в себе реалізацію XML Schema в мові розмітки, і інтегрує атрибут lang для забезпечення кращої сумісності з клієнтською програмою та Допоміжними Технологіями. Версія, яка показує конкретні зміни від попередньої рекомендації, доступна у формі із зазначеними відмінностями.

Цей документ був підготовлений Робочою Групою W3C XHTML 2 в рамках Діяльності HTML. Цілі Робочої Групи XHTML 2 обговорені в статуті Робочої Групи XHTML 2.

Даний документ регулюється 24 січня 2002 CPP з поправками, внесеними процедурою переходу патентної політики W3C. W3C підтримує публічний список відкритих патентів зроблений у зв'язку з результатами діяльності групи; ця сторінка також включає в себе інструкції з розкриття патенту.

Публічне обговорення про HTML відбувається на [email protected] (архів). Для підписки відправте повідомлення за адресою [email protected] зі словом subscribe в темі листа.

Будь ласка, повідомляйте про помічені в цьому документі помилки на [email protected] (архів).

Англійська версія цієї специфікації є єдиною нормативної версією. Інформація про переклади даного документу доступна за адресою http://www.w3.org/MarkUp/translations.

Перелік поточних Рекомендацій W3C та інших технічних документів можна знайти за адресою http://www.w3.org/TR.

Стислий Зміст

Повний Зміст